Вбудована пароварка Hotpoint-Ariston MSK 103 X HA S нержавіюча сталь
Hotpoint-Ariston MSK 103 X HA S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston MSK 103 X HA S нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Духова шафа електрична Hotpoint-Ariston Msk 103X Ha S | 17 882 грн. |
Hotpoint-Ariston MSK103XHAS | 17 300 грн. |
Духовой шкаф электрический Hotpoint-Ariston Msk 103X Ha S | 17 865 грн. |
Hotpoint-Ariston MSK 103 X HA S | 17 688 грн. |
Духова шафа Hotpoint-Ariston MSK 103X HA S | 18 729 грн. |
Паровой шкаф HOTPOINT-ARISTON MSK 103 X HA S | 18 792 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →