Світлофільтр Hoya Digital Filter Kit II 46 мм
Фото 3 | Товар застарів Тип: UV/PL/нейтральний; |
Hoya Digital Filter Kit II 46mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hoya Digital Filter Kit II
Ціни на Hoya Digital Filter Kit II |
---|---|---|---|---|
Hoya Digital Filter Kit II 52 мм | від 1 485 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoya Digital Filter Kit II 55 мм | від 1 575 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoya Digital Filter Kit II 58 мм | від 1 665 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoya Digital Filter Kit II 62 мм | від 1 665 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoya Digital Filter Kit II 67 мм | від 2 245 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoya Digital Filter Kit II 77 мм | від 3 055 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо