Світлофільтр Hoya Pro1 Digital ND-16 62 мм
Hoya Pro1 Digital ND-16 62mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hoya Pro1 Digital ND-16
Ціни на Hoya Pro1 Digital ND-16 |
---|---|---|---|---|
Hoya Pro1 Digital ND-16 55 мм | від 1 085 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoya Pro1 Digital ND-16 58 мм | від 1 285 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoya Pro1 Digital ND-16 62 мм | від 1 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoya Pro1 Digital ND-16 77 мм | від 2 215 грн. | 1 пропозиція |