Світлофільтр Hoya Star 8x 72 мм
Hoya Star 8x 72mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoya Star 8x 72 мм
Фільтр променевий Hoya Star 8x 72 мм 8 променів | 1 200 грн. |
Hoya Star 8x 72mm | 1 200 грн. |
Світлофільтр променевої Hoya Star 8x 72 мм 8 променів (0024066013019) | 1 195 грн. |
Рекомендуємо