Ноутбук HP OMEN X 2S 15-dg0000 [15-DG0003NW 6WQ73EA]
Відео 3Фото 15 | від 55 600 до 68 828 грн. Порівняти ціни 10 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 9750H, 2.6 ГГц Відеокарта:RTX 2080 Max-Q ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 10 Home Вага ноутбука:2.46 кг |
Модифікації HP OMEN X 2S 15-dg0000 1
Характеристики
HP OMEN X 2S 15-dg0000 [15-DG0003NW 6WQ73EA] |
|
Оснащений додатковим глянцевим сенсорним IPS екраном над клавіатурою 5,98 " з роздільною здатністю 1920x1080 пікс.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Підставка під зап'ястя і адаптер USB Type-C/VGA в комплекті поставки.
Де купити HP OMEN X 2S 15-dg0000 [15-DG0003NW 6WQ73EA]
Сортувати
Ноутбук HP OMEN X 2S (6WQ73EA) OMEN X 2S (6WQ73EA) | 60 211 грн. |
HP OMEN X 2S (6WQ73EA) | 55 800 грн. |
Ноутбук HP Omen X 2s i7-9750H/16GB/512512/Win10 RTX2080 (6WQ73EA) | 60 598 грн. |
Ноутбук HP Omen X 2s (6WQ73EA) | 58 047 грн. |
Ноутбук HP OMEN X 2S 15-dg0003nw (6WQ73EA) Black 6WQ73EA | 57 949 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо