Оперативна пам'ять HP S1 SO-DIMM DDR4 1x32Gb 38B88AA
HP 38B88AA 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S1 SO-DIMM DDR4 1x32Gb 38B88AA
Усі ціни 24 →Hp 32 Gb SO-DIMM DDR4 2666 MHz S1 (38B88AA) | 7 297 грн. |
Память для ноутбуків HP 32 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz S1 (38B88AA) | 7 513 грн. |
Hp 32 Gb SO-DIMM DDR4 2666 MHz S1 (38B88AA) | 7 367 грн. |
Модуль пам'яті HP 32 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz S1 (38B88AA) 32 GB SO-DIMM D | 7 656 грн. |
Память SoDIMM 32Gb DDR4 2666MHz HP S1 (38B88AA) 38B88AA | 7 183 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації HP S1 SO-DIMM DDR4 1x32Gb
Ціни на HP S1 SO-DIMM DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
HP S1 SO-DIMM DDR4 1x32Gb 38B88AA | від 6 719 грн. | 24 пропозиції | ||
HP S1 SO-DIMM DDR4 1x32Gb 2E2M9AA | від 3 691 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо