Жорсткий диск HP Server SATA 801882-B21 1 ТБ 801882-B21
Відео 2 |
HP Server SATA 801882-B21 1 ТБ 801882-B21 1 ТБ 801882-B21 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SATA 801882-B21 1 ТБ 801882-B21
Усі ціни 9 →Жорсткий диск внутрішній HP 1TB 6G SATA 3.5in NHP MDL HDD (801882-B21) 801 | 9 549 грн. |
Жорсткий диск HP 1TB 6G SATA 3.5in NHP MDL HDD (801882-B21) | 9 549 грн. |
НЖМД hp 1tb 6g sata 3.5in nhp mdl hdd 801882-b21 | 7 406 грн. |
Накопитель на жестких магнитных дисках HP 1TB 6G SATA 3.5in NHP MDL HDD 80 | 6 859 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації HP Server SATA 801882-B21
Ціни на HP Server SATA 801882-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SATA 801882-B21 1 ТБ 801882-B21 | від 6 859 грн. | 9 пропозицій | ||
HP Server SATA 801888-B21 4 ТБ | від 10 888 грн. | 7 пропозицій |
Рекомендуємо