Жорсткий диск HP Server SATA 7.2K 3.5" 834028-B21 8 ТБ 834028-B21
HP 834028-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SATA 7.2K 3.5" 834028-B21 8 ТБ 834028-B21
Усі ціни 7 →Жорсткий диск HP Server SATA 7.2K 3.5" 834028-B21 8 ТБ 834028-B21 | 15 325 грн. |
HP 8TB SATA 7,2K LFF LP 512e DS (834028-B21) | 15 120 грн. |
HP 8TB SATA 7,2K LFF LP 512e DS (834028-B21) | 15 498 грн. |
HP 8TB SATA 7,2K LFF LP 512e DS (834028-B21) | 15 876 грн. |
HP 8 TB 3,5& LFF Niski Profil 7200 rpm SATA-600 cache (834028B21) | 15 280 грн. |
HP 8 TB 3,5& LFF Niski Profil 7200 rpm SATA-600 cache (834028B21) | 15 662 грн. |
HP 8 TB 3,5& LFF Niski Profil 7200 rpm SATA-600 cache (834028B21) | 16 044 грн. |
Модификації HP Server SATA 7.2K 3.5" 834028-B21
Ціни на HP Server SATA 7.2K 3.5" 834028-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SATA 7.2K 3.5" 861683-B21 4 ТБ | від 10 920 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" 846608-001 6 ТБ 846608-001 | від 22 160 грн. | 5 пропозицій | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" 834028-B21 8 ТБ 834028-B21 | від 15 120 грн. | 7 пропозицій | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" 857648-B21 10 ТБ 857648-B21 | від 20 563 грн. | 9 пропозицій | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" 881787-B21 12 ТБ 881787-B21 | від 20 920 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" P09163-B21 14 ТБ P09163-B21 | від 28 695 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →