Жорсткий диск HP Midline SAS 861754-B21 6 ТБ 861754-B21
Відео 1Фото 3 |
HP 861754-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Midline SAS 861754-B21 6 ТБ 861754-B21
HP 6Tb Sas 7.2K Lff Sc 512E-Stock (861754b21) | 12 000 грн. |
HP 6Tb Sas 7.2K Lff Sc 512E-Stock (861754b21) | 12 300 грн. |
HP 6Tb Sas 7.2K Lff Sc 512E-Stock (861754b21) | 12 600 грн. |
Відеоогляди
Модификації HP Midline SAS 861754-B21
Ціни на HP Midline SAS 861754-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SAS 870757-B21 600 ГБ | від 15 762 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Midline SAS 870759-B21 900 ГБ | від 15 800 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Midline SAS J9F50A 1 ТБ J9F50A | від 14 776 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 872479-B21 1.2 ТБ | від 12 060 грн. | 26 пропозицій | ||
HP Midline SAS 872481-B21 1.8 ТБ | від 12 440 грн. | 20 пропозицій | ||
HP Midline SAS 507616-B21 2 ТБ 507616-B21 | від 11 560 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 833926-B21 2 ТБ 833926-B21 | від 11 080 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 652766-B21 3 ТБ 652766-B21 | від 12 440 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 693689-B21 4 ТБ 693689-B21 | від 11 200 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 695510-B21 4 ТБ 695510-B21 | від 11 362 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 872487-B21 4 ТБ 872487-B21 | від 11 240 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Midline SAS 872491-B21 4 ТБ 872491-B21 | від 12 840 грн. | 9 пропозицій | ||
HP Midline SAS 861754-B21 6 ТБ 861754-B21 | від 12 000 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 793703-B21 8 ТБ 793703-B21 | від 19 040 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 819201-B21 8 ТБ 819201-B21 | від 14 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →