Жорсткий диск HP Server SAS 10K 2.5" 881457-B21 2.4 ТБ
Очікується у продажу 15 893 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2400; Форм-фактор ("): 2.5; Гарантія виробника: 2 роки; Частота обертання шпинделя: 10000 об/хв; |
HP 881457-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації HP Server SAS 10K 2.5" 881457-B21
Ціни на HP Server SAS 10K 2.5" 881457-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 10K 2.5" P40430-B21 300 ГБ P40430-B21 | від 8 723 грн. | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 10K 2.5" R0Q55A 1.2 ТБ | від 14 459 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 10K 2.5" P28586-B21 1.2 ТБ P28586-B21 | від 10 414 грн. | 5 пропозицій | ||
HP Server SAS 10K 2.5" R0Q56A 1.8 ТБ | від 16 728 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 10K 2.5" P28352-B21 2.4 ТБ P28352-B21 | від 14 720 грн. | 7 пропозицій |