Монітор HP E24 G5 23.8 "
Фото 3 |
HP E24 G5 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E24 G5 23.8 "
Усі ціни 44 →HP 23.8" E24 G5 (6N6E9AA) Black/Silver 6N6E9AA | 7 261 грн. |
Монітор 23.8" HP E24 G5 (6N6E9AA) | 7 019 грн. |
TFT 23.8" HP E24 G5, FHD, IPS, 75 Hz, HDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, черны | 7 112 грн. |
Монітор Hp E24 G5 (6N6E9AA) | 7 154 грн. |
Монитор Hp E24 G5 (6N6E9AA) | 7 127 грн. |
ще 20 пропозицій