БФП HP Ink Tank 415
Відео 26Фото 6 |
Струминне багатофункціональний пристрій із заводською СБПЧ і Wi-Fi модулем, що являє собою принтер, сканер і копір суміщені в одному компактному корпусі. Належить до продуктів середньої цінової категорії 2018-го модельного року, призначеним для використання вдома або в малому офісі. Відмінною особливістю цієї моделі є штатна система безперервної подачі чорнила. Це дещо підвищує вартість пристрою (у порівнянні з моделями, обладнаними картриджами з друкуючої головкою), однак радикально знижує собівартість друку.
Таким чином, БФП HP Ink Tank 415 буде відмінним вибором для ситуацій, в яких він буде активно використовуватися для монохромного і кольорового друку/копіювання документів, ділової графіки або фотоматеріалів (рекомендоване місячне навантаження до 800 стор). Завдяки використанню фірмової друкуючої системи і якісних чорнила, може забезпечувати високу роздільну здатність друку/копіювання (до 1200 dpi) на папері різної щільності (до 300 г/м²).
Таке ж максимальне роздільна здатність гарантує вбудований планшетний CIS-сканер. Великий об'єм емкостей для чорнила дає вражаючий ресурс: до 6000 стор ч/б друку і до 8000 стор в кольорі. На спеціальному папері БФП здатний забезпечувати фотореалістичну друк чудової якості. Для підключення до ПК або ноутбука є порт USB 2.0, вбудований Wi-Fi адаптер дозволяє друкувати прямо із смартфона.
Купити HP Ink Tank 415
Усі ціни 66 →БФП HP Ink Tank 419 з чорнилами Lucky Print | 6 531 грн. |
БФП HP Ink Tank 419 з оригінальною СБПЧ та чорнилом | 8 049 грн. |
БФП HP Ink Tank 415 (Z4B53A) | 6 350 грн. |
Многофункциональное устройство HP Ink Tank 415 c Wi-Fi (Z4B53A) | 8 455 грн. |
БФП HP Ink Tank 419 з Wi-Fi (Z6Z97A) Z6Z97A | 6 999 грн. |
- HP Ink Tank 415 - бфп чорного кольору
- HP Ink Tank 419 - бфп чорного кольору з блакитною вставкою