БФП HP LaserJet Pro M428FDN
Відео 2Фото 6 |
Професійна модель БФП, здатна задовольнити потреби компанії практично будь-якого масштабу. Насамперед звернемо увагу на те, що пристрій використовує надекономічний монохромний лазерний друк на папері традиційного формату А4. Техніку рекомендується використовувати під робочим навантаженням 700-4000 сторінок в місяць, але при цьому максимальна допустиме навантаження досягає 80 000 сторінок в місяць.
Швидкість друку і копіювання знаходиться на позначці 38 стор/хв. БФП HP LaserJet Pro M428FDN має вбудований факс, додатково передбачена можливість роботи з електронною поштою. Для зручності експлуатації панель управління оснащена сенсорним кольоровим дисплеєм на 2,7". Для виходу в мережу передбачено мережевий адаптер Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T. Звернемо увагу на те, що БФП підтримує широкий спектр додатків для віддаленого і мобільного друку HP Smart, Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria тощо.
Дана модель дає змогу значно прискорити і підвищити якість документообігу, оскільки крім безпосередньої високої швидкості друку пристрій може похвалитися підтримкою функції автоматичного двостороннього друку (дуплекс), а сканер оснащений механізмом автоматичної подачі оригіналів. Якість друку знаходиться на відмінному рівні 1200х1200 dpi, чого цілком достатньо для друку документів представницького класу.
Купити HP LaserJet Pro M428FDN
Усі ціни 13 →БФП HP LJ Pro M428fdn (W1A29A) | 30 998 грн. |
HP LJ Pro M428fdn (W1A29A) | 32 880 грн. |
БФП HP LJ Pro M428fdn (W1A29A) W1A29A | 34 353 грн. |
HP LaserJet Pro M428fdn MFP (W1A29A) | 31 734 грн. |
HP LaserJet Pro M428fdn MFP (W1A29A) | 30 960 грн. |