Монітор HP M27 27 " (459J9AA)
Відео 14Фото 5 |
HP M27 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M27 27 "
Усі ціни 6 →Монітор 27" HP M27 (459J9AA) Full HD IPS 75 Гц new | 11 999 грн. |
Монітор HP M27 Webcam 27" (459J9E9) | 10 947 грн. |
HP M27 Webcam 27" (459J9E9) | 10 680 грн. |
HP M27 Webcam 27" (459J9E9) | 10 947 грн. |
HP M27 Webcam 27" (459J9E9) | 11 214 грн. |
Монітор 27" HP M27 (459J9AA) Full HD IPS 75 Гц g1 | 12 719 грн. |
Відеоогляди