Жорсткий диск HP Server SAS 7.2K 3.5" P09153-B21 14 ТБ P09153-B21
21 170 грн. Купити! Жорсткий диск HP Server SAS 7.2K 3.5" P09153-B21 14 ТБ P09153-B21Tehnoexpert.com.uaМенше року (Львів) Поскаржитись |
HP P09153-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації HP Server SAS 7.2K 3.5" P09153-B21
Ціни на HP Server SAS 7.2K 3.5" P09153-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 7.2K 3.5" 861746-B21 6 ТБ 861746-B21 | від 16 837 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 7.2K 3.5" 834031-B21 8 ТБ 834031-B21 | від 13 200 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Server SAS 7.2K 3.5" 881779-B21 12 ТБ 881779-B21 | від 24 573 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 7.2K 3.5" P09153-B21 14 ТБ P09153-B21 | від 21 170 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 7.2K 3.5" R0Q62A 14 ТБ R0Q62A | від 143 624 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →