Жорсткий диск HP Server SATA 2.5" P28610-B21 1 ТБ P28610-B21
HP P28610-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SATA 2.5" P28610-B21 1 ТБ P28610-B21
Усі ціни 7 →НЖМД hpe 1tb sata 6g Business Critical 7.2k sff bc 1-year Warranty hdd p28 | 6 761 грн. |
HPE 1TB SATA 6G Business Critical 7.2K SFF BC (P28610-B21) p28610-b21 | 6 891 грн. |
HP Жорсткий диск для сервера HP E 1TB SATA 6G Business Critical 7.2K SFF B | 7 239 грн. |
Жорсткий диск для сервера HP E 1TB SATA 6G Business Critical 7.2K SFF BC 1 | 7 239 грн. |
HPE 1TB SATA 6G Business Critical (P28610-B21) P28610-B21 | 9 799 грн. |
Hewlett Packard Enterprise Dysk 1Tb Sata 7.2K Sff Business Critical Hdd P2 | 11 603 грн. |
HP P28610-B21 | 7 321 грн. |
Рекомендуємо