Навушники
HP Stereo 3.5mm Headset
HP Stereo 3.5mm Headset |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Stereo 3.5mm Headset
Гарнітура HP Stereo G2 3.5mm Black (428H6AA) 428H6AA | 949 грн. |
Навушники HP G2 Stereo 3.5 мм Black (428H6AA) 428H6AA | 819 грн. |
HP Навушники HP G2 Stereo 3.5 мм Black (428H6AA) 428H6AA | 819 грн. |
Навушники з мікрофоном HP Stereo 3.5mm Headset G2 Black (428K7AA) | 1 058 грн. |
те, що шукав, знайшов. Ціна якість. поки що не виявив. Золик: користуюся HP Stereo 3.5mm Headset менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →