Huawei Watch GT 2 Sport 42mm (Diana-B19S)
Відео 50Фото 5 |
Спортивна модель з серії розумних годинників Watch GT 2 — з безелем на 42 мм. Конструктивно відрізняються від версії Sport, з 46 мм безелем, отримавши більш округлу форму. До всього іншого, годинник має менший дисплей (1.2 дюйм проти 1.39 дюйм) і роздільну здатність екрану (390х390 пікс проти 454х454 пікс). Але, незважаючи на меншу роздільну здатність, щільність пікселів у них вище (460 PPI проти 326 PPI).
Логічно, що габарити також різняться. Модель з 42 мм безелем постачається з ремінцями чорного і сірого кольору. Колір безеля як і у 46 мм версії — чорний. Важливою відмінністю між двома моделями є час роботи, у всіх 42 мм версій він в два рази менший ніж у 46 мм моделей (168 год у звичайному режимі проти 336 год). Найближчим конкурентом виступає модель Samsung Galaxy Watch 42mm. Остання постачається з bluetooth v4.2, проти v5.1 (у GT 2). Також, Galaxy Watch 42mm має меншу роздільну здатність дисплея і час роботи від акумулятора. Але, в замін отримала NFC и Wi-Fi модуль, датчик освітлення, Super AMOLED дисплей (у GT 2 AMOLED). Загалом обидві моделі дуже схожі за функціоналом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Стиль, комфорт, функції, якість матеріалу. Ціна. користуюся Huawei Watch GT 2 Sport 42mm менше місяця |
Годинник дуже гладкий, зі стильними дисплеями. Вони не виконують функцію смартфона на зап'ясті. Я можу скасувати дзвінок, але не можу відповісти на нього. Також я можу читати повідомлення з будь-якої програми, яка підключення до годинника, читати смс та електронні листи, проте не можу на них відповісти. Особисто мені це подобається, оскільки я не хочу говорити в годинник, і не хочу набирати текст на годиннику. Мене також не турбує відсутність можливості перегляду веб-сторінок. Годинник акуратний і легкий (важить 29 грам). Цей годинник чудовий у поїздках на велосипеді, бігу, плаванні та спортивних тренуваннях. І навіть спати та мити посуд у них комфортно. Найчастіше я бігаю і люблю встановлювати ціль для кожного пробігу (відстань чи час). Крім цього, мені дуже подобається можливість встановити інтервали нагадування, наприклад, за кілометр. Можна встановити функцію нагадування темпу (на дисплеї зображено 2 бігуни, де один – я, а інший – мій цільовий темп). GPS дуже точний і не дуже витрачає заряд батареї. Під водою працюють чудово. Завантажувати музику з Google Play трохи складно, але я вже пристосувалася. Гладкий, акуратний, легкий годинник зі стильними дисплеями. Чудові у поїздках на велосипеді, бігу, плаванні та спортивних тренуваннях. І навіть спати та мити посуд у них комфортно. Можна встановити цілі (відстань або час) для кожного пробігу, а також інтервали нагадувань. GPS дуже точний і не дуже витрачає заряд батареї. Під водою працюють чудово. Відсутня можливість перегляду веб-сторінок, відповіді на повідомлення або дзвінок, але це мені в них і подобається. Завантажувати музику з Google Play трохи складно. Юлия: користуюся Huawei Watch GT 2 Classic Edition 42mm кілька місяців |
Модификації Huawei Watch GT 2
Ціни на Huawei Watch GT 2 |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 2 Classic Edition 42mm | від 6 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Huawei Watch GT 2 Elegant Edition 42mm | від 11 626 грн. | 1 пропозиція | ||
Huawei Watch GT 2 Sport 42mm | від 15 843 грн. | 1 пропозиція |