Підгузки Huggies Elite Soft 1 / 100 pcs
Товар застарів 873 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 2 – 5; Упаковка (шт): 100; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Huggies Elite Soft 1 / 100 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Huggies Elite Soft 1 / 100 pcs
Ціни на Huggies Elite Soft 1 / 100 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 1 / 25 pcs | від 184 грн. | 3 пропозиції | ||
Huggies Elite Soft 1 / 50 pcs | від 439 грн. | 7 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs | від 727 грн. | 11 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 1 / 168 pcs | від 1 389 грн. | 1 пропозиція |