Підгузки Huggies Elite Soft 2 / 25 pcs
355 грн. Купити! Підгузки Huggies Elite Soft 2 (4-6 кг) 25 штМаркетплейс: Rozetka.ua the Blue ElephantЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Huggies Elite Soft 2 / 25 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 1 2 14 |
дуже м'які та ніжні. для шкіри дитини чудово підходять. приємні на дотик, вбирають рідину при цьому залишаючись сухими цілу ніч. відмінні підгузки з багатьох перепробованих (ліберо дада) і поряд не стояли. ціна користуюся Huggies Elite Soft 2 / 88 pcs місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Huggies Elite Soft 2 / 25 pcs
Ціни на Huggies Elite Soft 2 / 25 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 2 / 25 pcs | від 355 грн. | 1 пропозиція | ||
Huggies Elite Soft 2 / 58 pcs | від 549 грн. | 10 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 2 / 82 pcs | від 727 грн. | 12 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 2 / 88 pcs | від 729 грн. | 12 пропозицій | ||
Huggies Elite Soft 2 / 164 pcs | від 1 405 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →