Підгузки-трусики Huggies Pants Boy 4 / 104 pcs
Huggies Pants Boy 4 / 104 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
0 0 3 1 |
Мені понравилися ці підгузники, гумка зручна, розтягується і приймає форму индивидуально, не промокають бо гель який вбирає зосереджений спереду, що зручно для хлопчиків, індикатор дозволяє орієнтуватися в цьому, ну і дуже зручна вдівати і знімати розриваючи по шву бокові резиночки! Не знайшла негативних моментів рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Huggies Pants Boy 4 / 104 pcs
Ціни на Huggies Pants Boy 4 / 104 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Pants Boy 4 / 36 pcs | від 429 грн. | 9 пропозицій | ||
Huggies Pants Boy 4 / 52 pcs | від 597 грн. | 15 пропозицій | ||
Huggies Pants Boy 4 / 72 pcs | від 799 грн. | 3 пропозиції | ||
Huggies Pants Boy 4 / 104 pcs | від 1 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Huggies Pants Boy 4 / 116 pcs | від 1 199 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →