Підгузки-трусики Huggies Pants Boy 5 / 68 pcs
Huggies Pants Boy 5 / 68 pcs |
|
Підгузки-трусики американської марки Huggies призначені для хлопчиків, чия вага знаходиться в діапазоні від 12 до 17 кг. В цих одноразових гігієнічних виробах враховані анатомічні особливості будови чоловічих сечостатевих органів: основна частина поглинаючого речовини розташована спереду, що покликане прискорити всмоктування і виключити протікання. Підгузники Huggies Boy Pants 5 / 68 pcs легко одягаються і знімаються, оскільки замість традиційних липучок-застібок тут передбачений цілісний еластичний пояс з широкими боками, як у звичайних трусиків.
Вони добре тягнуться, завдяки чому забезпечується як якісне прилягання до тіла, так і свобода рухів дитини. Додатковий захист від протікань створюють манжети навколо ніжок. Зручності та наочності в експлуатації памперсам додає індикатор наповнюваності, а зовнішньої привабливості — зображення популярного персонажа Діснея — Міккі Мауса. Крім великої упаковки на 68 штук популярністю користуються пачки на 44 і 88 одиниць.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Купити Huggies Pants Boy 5 / 68 pcs
Усі ціни 11 →Підгузки-трусики для хлопчиків Huggies Pants 5 (12-17 кг), 68 шт. | 789 грн. |
Підгузки Huggies Pants 5 (12-17 кг) для хлопчиків 68 шт (5029053564128) | 1 083 грн. |
Підгузки Huggies Pants 5 (12-17 кг) для хлопчиків 68 шт (5029053564128) 50 | 849 грн. |
Huggies Підгузки Huggies Pants 5 (12-17 кг) для хлопчиків 68 шт (502905356 | 849 грн. |
Huggies Pants Розмір 5 для хлопчиків (12-17 кг), 68 шт. (5029053564128) Pa | 789 грн. |
Модификації Huggies Pants Boy 5 / 68 pcs
Ціни на Huggies Pants Boy 5 / 68 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Pants Boy 5 / 34 pcs | від 429 грн. | 16 пропозицій | ||
Huggies Pants Boy 5 / 48 pcs | від 581 грн. | 15 пропозицій | ||
Huggies Pants Boy 5 / 68 pcs | від 789 грн. | 11 пропозицій | ||
Huggies Pants Boy 5 / 96 pcs | від 1 099 грн. | 2 пропозиції |