Підгузки-трусики Huggies Pants Girl 4 / 72 pcs
Huggies Pants Girl 4 / 72 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huggies Pants Girl 4 / 72 pcs
Усі ціни 11 →Підгузки-трусики для дівчаток Huggies Pants 4 (9-14 кг), 72 шт. | 799 грн. |
Підгузки Huggies Pants 4 (9-14 кг) для дівчаток 72 шт (5029053564098) | 1 091 грн. |
Підгузки Huggies Pants 4 (9-14 кг) для дівчаток 72 шт (5029053564098) 5029 | 849 грн. |
Huggies Підгузки Huggies Pants 4 (9-14 кг) для дівчаток 72 шт (50290535640 | 849 грн. |
Huggies Pants Розмір 4 для дівчаток (9-14 кг), 72 шт. (5029053564098) Pant | 814 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
2 1 1 2 |
З народження купуємо Haggies elite soft, вирішили спробувати трусики. Ми були просто в шоці: цілий день міняємо та міняємо, тому що підгузник постійно мокрий, залишає всю вологу на сідницях. Загалом, більше ніколи не експериментуватиму з моделлю. Повний дискомфорт для дитини та головний біль для батьків. Новинка - трусики! Постійно вологі всередині, міняємо щогодини. Липучки на ніжках занадто тугі. щойно купив(ла) Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs рекомендую не купувати |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Модификації Huggies Pants Girl 4 / 72 pcs
Ціни на Huggies Pants Girl 4 / 72 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Pants Girl 4 / 36 pcs | від 429 грн. | 13 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 4 / 52 pcs | від 597 грн. | 15 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 4 / 72 pcs | від 799 грн. | 11 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 4 / 104 pcs | від 1 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Huggies Pants Girl 4 / 116 pcs | від 1 645 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →