Вантажна шина HunterRoad H612 295/80 R22.5 152L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
HunterRoad H612 295/80 R22.5 152L 295/80 R22.5 " 152 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HunterRoad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HunterRoad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HunterRoad H612 295/80 R22.5 152L
Усі ціни 11 →HunterRoad H612 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149L | 8 907 грн. |
HunterRoad H612 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149L | 7 491 грн. |
HunterRoad H612 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149L 18PR | 8 049 грн. |
HUNTERROAD Вантажна шина HUNTERROAD H612 (рульова) 295/80R22.5 152/149L | 8 154 грн. |
Вантажна шина HUNTERROAD H612 (рульова) 295/80R22.5 152/149L | 8 041 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації HunterRoad H612 295/80 R22.5 152L
Ціни на HunterRoad H612 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
HunterRoad H612 295/80 R22.5 152L | від 7 491 грн. | 11 пропозицій | ||
HunterRoad H612 315/80 R22.5 156L | від 7 543 грн. | 12 пропозицій |