Душовий піддон Huppe Purano 202151.055
Huppe Purano 202151.055 80x80 см90x90 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huppe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huppe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huppe Purano 202151.055
Піддон для душової кабіни HUPPE Purano 202151.055 90x90x4см напівкруглий і | 18 575 грн. |
Душовий литий піддон Huppe Purano 90х90хh4 см (202151.055) | 18 619 грн. |
Піддон для душової кабіни HUPPE Purano 202151.055 90x90x4см напівкруглий і | 18 531 грн. |
Модификації Huppe Purano 202151.055
Ціни на Huppe Purano 202151.055 |
---|---|---|---|---|
Huppe Purano 202150.055 | від 18 531 грн. | 2 пропозиції | ||
Huppe Purano 202151.055 | від 18 531 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →