Кухарський набір Husla 73952
Husla 73952 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husla 73952
Усі ціни 7 →Husla 73952 | 803 грн. |
Кухонний набір Husla з 4 предметів (73952) | 767 грн. |
Кухонний набір 4 предмети Husla 73952 | 880 грн. |
Кухонний набір 4 предмета Husla 73952 | 880 грн. |
Кухонний набір 4 предмети Husla 73952 | 859 грн. |
Кухонний набір 4 предмети Husla 73952 | 840 грн. |
Кухонний набір Husla 4 предмета нержавійка (73952) | 775 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →