Садова повітродувка-пилосос Husqvarna 120iB KIT (9679761-02)
Відео 4Фото 9 |
Husqvarna 120iB KIT |
|
Модель Husqvarna 120iB KIT поставляється з акумулятором 4 Агод та зарядним пристроєм, а модель Husqvarna 120iB Mark II – без зарядного пристрою та акумулятора
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 120iB KIT
Воздуходувка аккумуляторная Husqvarna 120iB KIT акб Bli20, з/у QC80 967976 | 10 499 грн. |
Аккумуляторный воздуходув Husqvarna 120iB KIT, 1 акб 9679761-02 | 10 499 грн. |
Акумуляторний повітродув Husqvarna 120iB KIT (АКБ+ЗП) (9679761-02) 9679761 | 10 499 грн. |
Воздуходувка аккумуляторная Husqvarna 120iB KIT (9679761-02) | 10 499 грн. |
Повітродув Husqvarna 120iB KIT (9679761-02) | 10 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →