Ланцюгова пила Husqvarna 3120 XP 42 ( 9659601-42)
Відео 2Фото 8 |
Husqvarna 3120 XP 42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 3120 XP 42
Бензопила Husqvarna 3120ХР 9659601-42 | 59 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 3120 XP 9659601-42 | 59 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 3120XP (9659601-42) | 59 999 грн. |
Ланцюгова пила Husqvarna 3120XP (9659601-42) | 59 999 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель 3120 XP 0 — поставляється без ріжучого обладнання
- Модель 3120 XP 42 — в комплекті шина довжиною 1050 мм