Газонокосарка-робот Husqvarna AUTOMOWER 315
Відео 25Фото 13 |
Husqvarna AUTOMOWER 315
1000 м²1500 м²
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 2.1 Агод
Потужність:25 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:22 см
Висота косіння:від 20 мм, до 60 мм
Вага:9 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики AUTOMOWER 315
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna AUTOMOWER 315
Газонокосилка-робот Husqvarna Automower 315 Mark ll с комплектом ножей End | 64 999 грн. |
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 315 II (9705268-11) 9705268-11 | 64 999 грн. |
Газонокосилка-робот Husqvarna Automower AM 315 Mark ll с комплектом ножей | 64 999 грн. |
Газонокосилка-робот Husqvarna AM 315 II (9705268-11) | 64 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Husqvarna AUTOMOWER 315
Ціни на Husqvarna AUTOMOWER 315 |
---|---|---|---|---|
Husqvarna AUTOMOWER 310 | від 54 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna AUTOMOWER 315 | від 64 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →