Дриль Husqvarna DMS 160 A 9651575-02
Відео 3Фото 2 |
Husqvarna DMS 160 A 9651575-02 похила стійка, нетелескопическаястійка ненаклонная |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna DMS 160 A 9651575-02
Дрель для бурения со стойкой Husqvarna DMS160A 9651575-02 | 28 247 грн. |
Дриль бурильний Husqvarna DMS160A 1/2" + стійка (9651575-02) | 28 247 грн. |
Свердлильна установка Husqvarna DMS 160 A | 28 247 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель DMS 160 A — в комплекті стійка нерегульована
- Модель DMS 160 AT — в комплекті стійка з можливістю зміни кута нахилу
- Модель DMS 160 Gyro — в комплекті телескопічна стійка c колесами та можливістю зміни кута нахилу
Модификації Husqvarna DMS 160 A 9651575-02
Ціни на Husqvarna DMS 160 A 9651575-02 |
---|---|---|---|---|
Husqvarna DMS 160 AT 9651575-04 | від 38 413 грн. | 3 пропозиції | ||
Husqvarna DMS 160 A 9651575-02 | від 28 247 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →