Бензоріз Husqvarna K 760 Cut-n-Break 9 (9671957-01)
Відео 2Фото 4 |
Husqvarna K 760 Cut-n-Break 9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna K 760 Cut-n-Break 9
Бензорез Husqvarna K 760 Cut-n-Break +EL35 9671957-01 | 74 496 грн. |
Бензорез Husqvarna K760 Cut-n-Break 9671957-01 | 74 496 грн. |
Бензорез Husqvarna K760 Cut-n-Break (9671957-01) | 74 496 грн. |
Бензоріз Husqvarna K760Cut-n-Break +EL35 (9671957-01) | 74 496 грн. |
Відеоогляди