Бензоріз Husqvarna K 970 14 (9673480-01)
Відео 2Фото 3 |
Husqvarna K 970 14 350 мм400 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna K 970 14
Husqvarna K 970 350mm 967348001 | 42 840 грн. |
Husqvarna K 970 350mm 967348001 | 43 911 грн. |
Husqvarna K 970 350mm 967348001 | 44 982 грн. |
Бензоріз Husqvarna K 970 | 49 140 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель K 970 14 — в комплекті диск діаметром 350 мм
- Модель K 970 16 — в комплекті диск діаметром 400 мм
Модификації Husqvarna K 970 14
Ціни на Husqvarna K 970 14 |
---|---|---|---|---|
Husqvarna K 970 14 | від 42 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna K 970 16 | від 49 140 грн. | 8 пропозицій |