Моторне мастило Husqvarna WP 4T 10W-40 1.4L 1.4 л
Husqvarna WP 4T 10W-40 1.4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna WP 4T 10W-40 1.4L 1.4 л
Масло четырехтактное Husqvarna WP 10W40 1,4 л 5774197-02 | 449 грн. |
Масло четырехтактное Husqvarna SAE 10W40 1,4 л (5774197-02) | 449 грн. |
Мастило Husqvarna WP 10W40 для чотиритактних двигунiв 1.4 л (5774197-02) | 449 грн. |