HyperX Cloud Flight
Відео 41Фото 20 |
HyperX Cloud Flight |
|
Якісні бездротові геймерські накладні навушники закритого типу з передачею звуку по радіоканалу (через USB-адаптер), можливістю кабельного підключення та LED-підсвічуванням. Позиціонуються як продукт середнього рівня, призначений для використання з персональними комп'ютерами, ноутбуками, ігровими консолями (PS4, Xbox One, Xbox One) і мобільними гаджетами. Мають міцну і легко адаптуєму під анатомічні особливості голови геймера конструкцію вагою всього 300 г.
Великі і м'які амбушюри заповнені спеціальним матеріалом з пам'яттю форми, рівномірно розподіляющим зусилля притиску. Це гарантує відсутність дискомфортного тиску на голову/вуха і забезпечує максимальний комфорт під час тривалих ігрових сесій. Великі 50-мм динамічні випромінювачі з імпедансним опором 32 Ом впевнено відтворюють частотний діапазон від 20 Гц до 20 кГц. Потужне і глибоке звучання навушників HyperX Cloud Flight без проблем впорається з завданням акустичного оформлення ігор найрізноманітніших жанрів.
Хороша пасивна шумоізоляція повністю гасить помірний зовнішній шум. Знімний конденсаторний мікрофон підтримує технологію шумозаглушення, а його широкий робочий діапазон i чутливість дають змогу повноцінно передавати голос користувача. Вбудований акумулятор дає до 30 годин автономної роботи. Для альтернативного підключення використовується кабель (1,3 м) з роз'ємом 4-pin роз'єм mini-Jack 3.5 mm і одностороннім підведенням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Cloud Flight
Усі ціни 21 →Ігрові навушники HyperX Cloud Flight (HX-HSCF-BK/EM) | 3 699 грн. |
Наушники HyperX Cloud Flight Wl Black (HX-HSCF-BK/EM / 4P5L4AM) | 4 329 грн. |
HyperX Cloud Flight HX-HSCF-BK/EM | 4 499 грн. |
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Flight (HX-HSCF-BK/EM) HX-HSCF-BK/EM | 4 299 грн. |
Гарнітура HyperX Cloud Flight (HX-HSCF-BK/EM/4P5L4AM) Cloud Flight (HX-HSC | 3 725 грн. |
1 0 0 3 |
Довго вибирав собі нові ігрові навушники, хотів саме бездротові, зрештою зупинився на цій моделі. Ціна звичайно кусається, але хотілося саме якісні добрі вуха на кілька років використання. Скільки прослужать – далі буде видно. Якщо говорити загалом, то враження дуже позитивні. Навушники підключаються як по дроту в гніздо 3.5мм так і можуть працювати бездротово, адаптер Bluetooth і кабель 3.5 мм в комплекті є. Є підсвічування у вигляді логотипів HyperX на чашках, режими підсвічування перемикаються за допомогою кнопки живлення на самих навушниках. Корпус із прастика, але пластик якісний, до збирання теж ніяких претензій, не скриплять і не люфтять. На голові сидять щільно, але при цьому не тиснуть, ніякого дискомфорту за кілька годин поспіль біля комп'ютера. За звучанням дуже придатно, особливо при проводовому підключенні. Користувався до цього і SteelSeries і Razer, так ці звучать не гірше, а в деяких моментах високі і середні навіть краще. А ось їх частот трохи не вистачає як на мене. Сподобався так само знімний мікрофон. У SteelSeries та Razer у мене до цього ховалися в корпус, зручно, але у SteelSeries у результаті зламався. Тут просто джек 3.5мм, це набагато надійніше. По автономності теж порядок - заявлені 30 годин тримають, але при вимкненому підсвічуванні. Заряджаються через microUSB роз'єм. В загальному. з усіх навушників що були - це реально найбільше подобаються, хоч і кінський цінник. Але це той випадок, коли абсолютно не шкодуєш про покупку, скільки б вона не обійшлася. Гарний звук Якісне складання та матеріали Добре сидять, не тиснуть, комфортні Потужна гарна батарея Зйомний якісний мікрофон Нестача низьких частот, але в принципі можна накрутити еквалайзером Присутнє невелике тло при провідному підключенні та зарядці одночасно Евгений: користуюся HyperX Cloud Flight кілька місяців |