Рація Hytera X1p
Відео 2 |
Hytera X1p |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hytera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hytera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hytera X1p
Усі ціни 6 →Hytera X1p UHF (X1p 806-941 МГц) — Рація цифрова портативна 806-941 МГц 10 | 32 373 грн. |
Hytera X1p VHF (X1p 136-174) — Рація цифрова портативна 136-174 МГц 1024 к | 32 373 грн. |
Hytera X1p UHF (X1p 400-470) — Рація цифрова портативна 400-470 МГц 1024 к | 32 373 грн. |
Hytera X1p (UL913) VHF/UHF (X1p (UL913) 350-527/136-174 gps mandown) — Рад | 49 177 грн. |
Hytera X1p (UL913) UHF (X1p (UL913) 400-470/450-520 gps mandown) — Радіост | 49 177 грн. |
Hytera X1p (UL913) UHF (X1p (UL913) 806-941 gps mandown) — Радіостанція пр | 49 177 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →