Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-09HQBUA 26 м²
Класика жанру побутових спліт-систем корейської крові, що характеризується високим рівнем енергоефективності А й малошумними (на рівні багатьох інверторних колег по цеху кліматичної техніки). Прилад розрахований на експлуатацію в приміщеннях житлового й офісного фонду «квадратурою» близько 26 м². Коло функціональних обов'язків Hyundai ARN/ARU-09HQBUA складається з охолодження повітряних мас, а також обігріву приміщення (за зовнішньої температури повітря до -7 °С).
Крім того, кондиціонер може працювати в амплуа осушувача повітряних потоків, які проганяються, і звичайного кімнатного вентилятора. Диригентом технологічного оркестру в цьому разі виступає функціональний пульт ДУ, озброєний власним екраном. Окремий мінідисплей також можна споглядати на сірій декоративної смузі, що прилягає впритул до жалюзі внутрішнього блоку кондиціонера. Модель має функції таймера для автоматичного перезапуску під час вимкнення живлення, самоочищення теплообмінника й самодіагностики вузлів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Модификації Hyundai ARN/ARU-09HQBUA
Ціни на Hyundai ARN/ARU-09HQBUA |
---|---|---|---|---|
Hyundai ARN/ARU-07HQBUA 22 м² | від 8 299 грн. |
Hyundai ARN/ARU-09HQBUA 26 м² | від 8 990 грн. | 2 пропозиції | ||
Hyundai ARN/ARU-12HQBUA 35 м² | від 10 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Hyundai ARN/ARU-18HQBUA 50 м² | від 15 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Hyundai ARN/ARU-24HQBUA 70 м² | від 20 999 грн. | 2 пропозиції |