Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-09HSSUA 26 м²
Відео 1Фото 8 |
Недорогий інверторний кондиціонер побутового класу для настінного монтажу. Виконаний у вигляді традиційної спліт-системи, оснащеної якісним роторним компресором виробництва компанії Toshiba. Призначений для охолодження, нагрівання, осушення і вентиляції житлових та офісних приміщень площею до 26 м². Працює з високоефективним і озонобезпечних фреоном R410А. Завдяки адаптації до вітчизняних кліматичних умов, може ефективно працювати в режимі обігріву при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -15 °C).
Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-09HSSUA має простий і елегантний дизайн внутрішнього блока з невеликим цифровим LED-індикатором. Завдяки помірним габаритами і нейтральному білому кольору, він легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Мікропроцесорна система керування пристроєм і практичний пульт ДУ забезпечують простоту і зручність експлуатації. Підтримується програмування роботи по таймеру і експлуатація в повністю автоматичному режимі, при якому користувачем задається тільки температура. Передбачена система механічних фільтрів. Є нічний режим із зниженим рівнем шуму і спеціальним температурним профілем.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Купити Hyundai ARN/ARU-09HSSUA 26 м²
Кондиціонер Hyundai ARN09HSSUA/ARU09HSSUA | 14 240 грн. |
Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-09HSSUA | 15 999 грн. |
Кондиціонер Hyundai ARN09HSSUA/ARU09HSSUA | 14 242 грн. |
Цей кондиціонер вибирався через найменше споживання електроенергії серед недорогих конкурентів і в пошуку був саме інвертор. Працює практично безшумно після того, як нажене потрібну температуру, немає вічних включень та вимкнень як у “on/off” кондиціонерів. Величезним плюсом є те, що провід живлення з вилкою йде від внутрішнього блоку і назовні не потрібно виводити якусь розетку або подовжувати провід, що вже існує. Хоч і заявлена площа роботи 26 кв. м., але легко справляється з усім будинком у 80 кв. м. Так, не відразу, для охолодження всього будинку потрібна приблизно 1 година роботи. Для обігріву слабенький, хоч і заявлена робота до -15 градусів, але вистачить його на одну кімнату квадратів 20 і дуже сильно сушить повітря, прямо стає важко дихати. Виявився справді дуже економним з електроенергії: старий кондиціонер "on/off" на 7000 BTU споживав приблизно на 30-35% більше електроенергії. При включенні моментальне споживання - 650 Ватт, але через годину, коли приміщення вже остигає і кондиціонер виходить у режим підтримки температури - 250-300 Ватт, а вночі, коли спека спадає і температура на вулиці падає, може повністю відключати зовнішній блок і просто циркулювати повітря , При цьому споживання - 80-120 Ватт. Тихий, економічний. Слабкий на обігрів. Владимир И: користуюся Hyundai ARN/ARU-09HSSUA більше року |
Модификації Hyundai ARN/ARU-09HSSUA
Ціни на Hyundai ARN/ARU-09HSSUA |
---|---|---|---|---|
Hyundai ARN/ARU-07HSSUA 22 м² | від 13 670 грн. | 2 пропозиції | ||
Hyundai ARN/ARU-09HSSUA 26 м² | від 14 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Hyundai ARN/ARU-12HSSUA 35 м² | від 17 415 грн. | 2 пропозиції |