Компресор Hyundai HYC 1406S 6 л мережа (230 В)
Відео 6 |
Hyundai HYC 1406S |
|
Невелика переносна компресорна установка із ресивером на 6 літрів. Використання обладнання цього класу доцільно в гаражі або невеликій майстерні, де пневмоінструмент використовується не завжди, а епізодично. На компресорі Hyundai HYC 1406S встановлені електродвигун потужністю 0.75 кВт та двопоршневий блок, у якому повітря стискається до тиску 8 бар. Продуктивність апарату складає 140 л/хв (на вході).
Слова Super Silent, виведені на бічній поверхні ресивера, символізують головну гордість виробника - тиху (за мірками обладнання даного класу) роботу апарату. Також слід відзначити безмасляний поршневий блок, який позбавляє необхідності стежити за мастилом пар тертя, і невелика вага (14 кг), що дозволяє вільно піднімати, вивантажувати, переносити або переставляти компресор силами однієї людини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Купити Hyundai HYC 1406S 6 л мережа (230 В)
Усі ціни 14 →Компрессор Hyundai HYC 1406S | 6 446 грн. |
Компрессор Hyundai HYC 1406S HYC 1406 S | 6 446 грн. |
Повітряний компресор HYC 1406S | 6 446 грн. |
Повітряний компресор Hyundai HYC 1406S (0.75 кВт, 140 л/хв, 6 л) | 6 450 грн. |
Компрессор Hyundai Hyc 1406S | 6 462 грн. |