Настільне кріплення i-Tech MBS-03F
Фото 3 |
i-Tech MBS-03F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог i-Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі i-Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити i-Tech MBS-03F
Усі ціни 18 →Настільне кріплення для монітора ITech MBS-03F | 1 359 грн. |
Кронштейн для ТБ iTech MBS-03F | 1 337 грн. |
Кронштейн для ТВ iTech MBS-03F | 1 315 грн. |
ITech MBS-03F Black | 1 390 грн. |
Кронштейн ITech MBS-03F Black | 1 375 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →