Змішувач Ibergrif M22119-9 IB0065
Фото 3 |
Ibergrif M22119-9 IB0065 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif M22119-9 IB0065
Усі ціни 30 →Змішувач для кухні з гнучким силіконовим зливом IBERGRIF M22119-9 IB0065 | 1 679 грн. |
Ibergrif Смеситель для кухни с гибким силиконовым изливом IBERGRIF M22119- | 1 679 грн. |
Змішувач для кухонної мийки IBERGRIF M22119-2 | 1 679 грн. |
Змішувач для кухні з гнучким силіконовим виливом IBERGRIF M22119-3 (IB0064 | 1 679 грн. |
Змішувач для кухні з гнучким силіконовим зливом IBERGRIF M22119-3 IB0064 | 1 679 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →