Змішувач Ibergrif Roma M13250 IB0047
Ibergrif Roma M13250 IB0047 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif Roma M13250 IB0047
Усі ціни 11 →Ibergrif Смеситель для ванны IBERGRIF ROMA M13250 (IB0047) | 2 599 грн. |
Змішувач для ванни IBERGRIF ROMA M13250 IB0047 | 2 599 грн. |
Змішувач для ванної Ibergrif Roma M13250 | 2 599 грн. |
Змішувач для ванни IBERGRIF ROMA M13250 (IB0047) | 3 119 грн. |
Змішувач для ванни IBERGRIF ROMA M13250 (IB0047) | 2 599 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →