Душова система Ibergrif Roma M17050 IB0053
Ibergrif Roma M17050 IB0053 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif Roma M17050 IB0053
Усі ціни 7 →Душова колона із змішувачем IBERGRIF ROMA M17050 (IB0053) | 6 299 грн. |
Душова колона із змішувачем Ibergrif Roma M17050 (IB0053) | 8 504 грн. |
Душова колона зі змішувачем Ibergrif Roma M17050 (IB0053) | 6 299 грн. |
Душова колона зі змішувачем IBERGRIF ROMA M17050 | 6 299 грн. |
Душова колона зі змішувачем IBERGRIF ROMA M17050 (IB0053) | 6 299 грн. |
Душова система із змішувачем IBERGRIF ROMA M17050 (IB0053) | 7 559 грн. |
Душова колона із змішувачем IBERGRIF ROMA M17050 (IB0053) | 8 504 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →