Вентилятор ID-COOLING TF-12025-ARGB Snow
Фото 4 |
ID-COOLING TF-12025-ARGB Snow
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики TF-12025-ARGB Snow
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING TF-12025-ARGB Snow
Усі ціни 31 →ID-Cooling TF 12025 ARGB-Snow (TF-12025-ARGB-SNOW) TF-12025-ARGB-SNOW | 398 грн. |
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-ARGB-SNOW, 120x120x25мм, 4-pin PWM, білий | 399 грн. |
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-ARGB-SNOW белый | 399 грн. |
Кулер для корпуса ID-Cooling TF-12025-ARGB-SNOW | 446 грн. |
ID-Cooling Кулер до корпусу ID-Cooling TF-12025-ARGB-SNOW | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →