Кондиціонер IDEA ISR-24HR-SA1-DN8 71 м²
IDEA ISR-24HR-SA1-DN8 71 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1800/1850 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ISR-24HR-SA1-DN8
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IDEA ISR-24HR-SA1-DN8 71 м²
Усі ціни 11 →Кондиціонер Idea ISR-24HR-SA1-DN8 | 41 610 грн. |
Кондиціонер IDEA SA1 ISR-24HR-SA1-DN8 | 38 850 грн. |
Спліт-система Idea ISR-24HR-SA1-DN8 | 40 920 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Idea SA1 ISR-24HR-SA1-DN8 | 33 499 грн. |
Кондиционер IDEA ISR-24HR-SA1-DN8 инвертор | 40 515 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації IDEA ISR-24HR-SA1-DN8
Ціни на IDEA ISR-24HR-SA1-DN8 |
---|---|---|---|---|
IDEA ISR-09HR-SA1-DN8 26 м² | від 13 880 грн. | 20 пропозицій | ||
IDEA ISR-12HR-SA1-DN8 35 м² | від 14 110 грн. | 23 пропозиції | ||
IDEA ISR-18HR-SA1-DN8 51 м² | від 25 490 грн. | 14 пропозицій | ||
IDEA ISR-24HR-SA1-DN8 71 м² | від 33 499 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →