Детский унитаз Idevit Afacan 0504-2106-0171
Фото 3 |
Idevit Afacan 0504-2106-0171 |
|
Дитячий унітаз з малюнком
Сидіння з кришкою і бачок може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Afacan 0504-2106-0171
Чаша дитячого унітазу IDEVIT AFACAN ENGELLI 0504-2106-0171 | 3 518 грн. |
Чаша унитаза IDEVIT Afacan (0504-2106-0171) белый с рисунком | 3 518 грн. |
Підлоговий унітаз Idevit Afacan (0504-2106-0171) | 3 518 грн. |
Унітаз підлоговий IDEVIT Afacan 0504-2106-0171 | 3 518 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →