Детский унитаз Idevit Afacan SETK0504-2106-001-0-1171
Фото 6 |
Idevit Afacan SETK0504-2106-001-0-1171 |
|
Дитячий унітаз з малюнком
Сидіння з кришкою і бачок може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Afacan SETK0504-2106-001-0-1171
Усі ціни 6 →Унітаз підлоговий дитячий білий IDEVIT Afacan із кришкою випуск в підлогу | 6 864 грн. |
Унітаз підлоговий Idevit Afacan з бачком і кришкою (SETK0504-2106-001-0-01 | 6 864 грн. |
Унитаз-компакт с твердым сиденьем IDEVIT Afacan SETK0504-2106-001-0-0171 k | 6 864 грн. |
Унітаз-компакт із твердим сидінням IDEVIT Afacan SETK0504-2106-001-0-0171 | 6 864 грн. |
Унітаз підлоговий білий з малюнком IDEVIT Afacan із кришкою випуск в підло | 6 864 грн. |
Дитячий підлоговий унітаз із сидінням IDEVIT Afacan SETK0504-2106-001-0-01 | 6 864 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →