Умивальник Idevit Alfa 3101-0525 510 мм (3101-0525)
Фото 5 |
Idevit Alfa 3101-0525 510 мм710 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Alfa 3101-0525 510 мм
Усі ціни 8 →Раковина Idevit Alfa 51 см (3101-0525) 3101-0525 | 2 208 грн. |
Умывальник Idevit Alfa 3101-0525 | 2 203 грн. |
Раковина Idevit Alfa 51 см (3101-0525) 3101-0525 | 2 135 грн. |
Умывальник IDEVIT Alfa 51 см 3101-0525 Білий | 2 399 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Idevit Alfa 3101-0525
Ціни на Idevit Alfa 3101-0525 |
---|---|---|---|---|
Idevit Alfa 3101-0525 510 мм | від 2 135 грн. | 9 пропозицій | ||
Idevit Alfa 3101-0435 710 мм | від 3 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →