Унітаз Idevit Alfa 3104-2616
Фото 4 |
Idevit Alfa 3104-2616 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Alfa 3104-2616
Усі ціни 17 →Унітаз підвісний IDEVIT ALFA SETK3104-2616-001-1-6000 з кришкою Soft-Close | 7 879 грн. |
Унітаз підвісний Idevit Alfa Rimless з кришкою Soft-Close (SETK3104-2616-0 | 7 879 грн. |
Чаша подвесного унитаза IDEVIT Alfa Iderimless (3104-2616) белый | 5 187 грн. |
Підвісний унітаз Idevit Alfa (3104-2616) | 5 187 грн. |
Alfa Чаша подв.унитаза c сиденьем US SC (SETK3104-2616-001-1-6000) IDEVIT | 7 880 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →