Унітаз Idevit Alfa SETK3104-0316-001 (SETK3104-0316-001-1-6200)
Idevit Alfa SETK3104-0316-001 |
|
Може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Alfa SETK3104-0316-001
Усі ціни 13 →Унітаз компакт з сидінням IDEVIT ALFA SETK3104-0316-001-1-6200 | 12 043 грн. |
Унітаз-компакт Idevit Alfa з кришкою Soft-Close (SETK3104-0316-001-1-6200) | 9 331 грн. |
Унитаз-компакт с сиденьем IDEVIT Alfa SC (SETK3104-0316-001-1-6200) IDEVIT | 12 043 грн. |
Підлоговий унітаз з кришкою Idevit Alfa (SETK3104-0316-001-1-6200) | 10 725 грн. |
Унітаз-компакт IDEVIT Alfa Rimless з сидінням Soft-Close (SETK3104-0316-00 | 12 042 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →