Умивальник Idevit Lara 0201-2805 800 мм
Idevit Lara 0201-2805 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Lara 0201-2805 800 мм
Умивальник 80 см IDEVIT LARA 0201-2805 | 4 383 грн. |
Умывальник IDEVIT Lara (0201-2805) белый, (42*80) | 4 383 грн. |
Раковина Idevit Lara (0201-2805) | 4 383 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →